Deník

Zabaleno, vyrážíme!

18. května 2017 v 10:10

Ahoj.
Vítejte u dalšího víceméně deníčkovského, vykecávacího článku. Tentokrát jsem se rozhodla zaměřit na pokračování mé 101 things in 1001 days challenge, jelikož se mi už podařilo splnit 7 cílů a minimálně jeden další je už na spadnutí. Tak jdeme na to!

3 roky.

8. května 2017 v 8:16

Už jsou to 3 roky existence tohoto blogu. Je to neuvěřitelné. Takhle dlouho mi snad žádný blog nikdy nevydržel.

Jak jsem se stala pokusným králíkem.

16. dubna 2017 v 18:58

Tak jsem zase jednou šla k zubaři.

Ráno jsem měla spoustu času a využila jsem ho proto k procházce na čerstvém městském vzduchu, přímo prostředkem Plzně. Přesněji podél jedné z nejrušnějších ulic kde se pravidelně tvoří kolony a jezdí tamtudy řekla bych všechno. Ale to je vedlejší. Do ordinace jsem i přesto dorazila s lehkým náskokem. A to jsem ještě ani netušila, co mě tam čeká.

Jak jsem poprvé dostala (a taky poslala!) swap.

10. března 2017 v 8:08
Napadla mě jednou jedna taková šílená věc. Co si s někým vyměnit swap? A protože se mě tato myšlenka držela docela dlouho, rozhodla jsem se ji i realizovat a jala jsem se hledat nějaké místo, jak a kde to provést. Narazila jsem na swaplace.com, kde bylo spousty nabídek od dívčin které mají očividně stejně divné nápady jako já. Jednu z nabídek jsem si jednoduše vybrala a během dne jsme se domluvily.

Povedlo se mi otevřít colu aniž by vypěnila!

3. února 2017 v 12:15
Zase super nadpisek, že? Funguje to trochu jak clickbait. Ale ne. Pravdou je, že se mi to opravdu povedlo. Před chvilkou. Po tom, co mi ta lahev asi 3x spadla a předtím se projela autem. Myslím že jsem ten gauč docela ochránila. Jsem na sebe pyšná.

Když nám začal opadávat umělý vánoční stromek..

10. ledna 2017 v 10:10
.. tak jsem si teprve naplno uvědomila, že Vánoce jsou definitivně za námi. A to jsem pořád ještě v tom moodu koled, pohádek a jídla. Nezabránila mi v tom ani studená sprcha v podobě školy a všech těch podělaných testů a zkoušení. No fajn.. podělala jsem jenom biologii.. zbytek se celkem povedl. A známku z francouzštiny ještě nemám. To bude teprve bomba. No .. o tom jsem mluvit nechtěla.

Odjíždím!

29. srpna 2016 v 16:00


Venku je vedro že by z toho jeden pad, začátek školního roku za dveřma, nemám co číst a nic se neděje. přesně takhle vypadal celý můj týden. I když naštěstí se už něco chystá, naše dovolená (na kterou se mimochodem naprosto nehorázně těšim)!! A nevím proč, ale asi poprvé v životě jsem ráda, že nejedeme k moři. kam jezdíme téměř vždycky. Jedeme totiž do Skotska, kde je zima, prší tam a je tam zataženo. A to miluju. Jak už tady několikrát padlo, miluju podzim, a očekávam že tam bude takový podzimní počasí. Navíc odlétáme 2. Září, tudíž se půjdu do školy podívat jen na jeden den a pak hurá za hranice.

Ach jo..

10. srpna 2016 v 18:46Ach jo.. Znáte takový ten pocit, kdy prostě nemáte náladu psát, ale zároveň jí máte? Jsem asi prostě divná, ale dost často mám hrozné nutkání psát. Nějaký článek, nebo něco jiného. Ale napíšu první větu, zjistím že vlastně píšu o úplných pitomostech a zase jí smažu. A to přesně se se mnou děje poslední týden. Asi skvrny na slunci.. nebo hůř.. v mojí hlavě.

Jsem tu.

18. července 2016 v 14:40
Jsem zpátky. Teda možná. snad. doufám..

Jak se mi žije.

17. března 2016 v 19:27
I am still here. Unfortunately.
 
 

Reklama