Deník

Výměna I.

14. dubna 2018 v 8:08

Ahoj.
Už jsem o tom psala, ale jen tak okrajově a až teď jsem se dostala k opravdovému článku na téma mého výměnného pobytu v Francii, kam jsem jela v Září. Jo vím.. je to půl roku.. ale věřte mi.. bylo to vážně hrozně těžký sepsat! Jo a mimochodem.. nahoře na fotce jsem já a mávám vám z Eiffelovky!

23 . 1 . 2018 / / část druhá

7. února 2018 v 15:15

Seděli jsme v čekárně a oknem neustále nenápadně vyhlíželi příjezdu první dvojice. Zatímco komisař konkurenční autoškoly stále ještě nezakončil techniku, je tím prý pověstný a rád se poslouchá, naše auto už bylo několik desítek minut pryč. Nálada byla neskutečně napjatá, každý si v tichosti vyklepával koleny své vlastní rytmy a všichni jsme se nemohli dočkat naší chvíle. Najednou k magistrátu zabočilo naše auto, což byl pokyn abych si vzala své věci a společně s kolegyní která tu byla už potřetí sešla k parkovišti.

23 . 1 . 2018 / / část první

25. ledna 2018 v 12:12

Už ráno jsem myslela že umřu. Budík mi zazvonil o 10 minut později, dosud nechápu proč, a já tak hned od prvního okamžiku nestíhala vůbec nic. Naštěstí mě vezl do města táta, takže jsem nemusela podstupovat každodenní ranní maraton za autobusem a stihla jsem jednu z dřívějších tramvají, kterou jsem se vezla vlastně přes celé město. Knedlík v krku a ty nejvíc nabuzující songy byli moji nejlepší přátelé a já silně pochybovala o tom, že mám nějaký tep. Na poslední chvíli jsem projížděla v mobilu teorii, hlavně potom techniku protože na tu já jsem naprosto levá. Konečně konečná.

Strasti všedního života

18. ledna 2018 v 18:51

Ahoj.
Hodně dlouho jsem se naozvala a bohužel to nemůžu svést na nic jiného než svou vlastní lenost. A taky hloupost. Protože poslední dobou se mi daří více a více. Ne jen že jsem zkazila všechno co jsem jen mohla, ale dokonce nic nestíhám a prokrastinace mě dostala víc než kdy dřív. Naposledy jsem tu byla začátkem Září a od té doby se stala neskutečná fůra věcí. Ne jen že se stihl změnit rok, ale máme za sebou i dvoje volby, Vánoce, výměnný pobyt, konečně jsem dospělá a pololetí je taky skoro pryč. Ale tak snad abych to vzala postupně..

Zabaleno, vyrážíme!

18. května 2017 v 10:10

Ahoj.
Vítejte u dalšího víceméně deníčkovského, vykecávacího článku. Tentokrát jsem se rozhodla zaměřit na pokračování mé 101 things in 1001 days challenge, jelikož se mi už podařilo splnit 7 cílů a minimálně jeden další je už na spadnutí. Tak jdeme na to!

3 roky.

8. května 2017 v 8:16

Už jsou to 3 roky existence tohoto blogu. Je to neuvěřitelné. Takhle dlouho mi snad žádný blog nikdy nevydržel.

Jak jsem se stala pokusným králíkem.

16. dubna 2017 v 18:58

Tak jsem zase jednou šla k zubaři.

Ráno jsem měla spoustu času a využila jsem ho proto k procházce na čerstvém městském vzduchu, přímo prostředkem Plzně. Přesněji podél jedné z nejrušnějších ulic kde se pravidelně tvoří kolony a jezdí tamtudy řekla bych všechno. Ale to je vedlejší. Do ordinace jsem i přesto dorazila s lehkým náskokem. A to jsem ještě ani netušila, co mě tam čeká.

Jak jsem poprvé dostala (a taky poslala!) swap.

10. března 2017 v 8:08
Napadla mě jednou jedna taková šílená věc. Co si s někým vyměnit swap? A protože se mě tato myšlenka držela docela dlouho, rozhodla jsem se ji i realizovat a jala jsem se hledat nějaké místo, jak a kde to provést. Narazila jsem na swaplace.com, kde bylo spousty nabídek od dívčin které mají očividně stejně divné nápady jako já. Jednu z nabídek jsem si jednoduše vybrala a během dne jsme se domluvily.

Povedlo se mi otevřít colu aniž by vypěnila!

3. února 2017 v 12:15
Zase super nadpisek, že? Funguje to trochu jak clickbait. Ale ne. Pravdou je, že se mi to opravdu povedlo. Před chvilkou. Po tom, co mi ta lahev asi 3x spadla a předtím se projela autem. Myslím že jsem ten gauč docela ochránila. Jsem na sebe pyšná.

Když nám začal opadávat umělý vánoční stromek..

10. ledna 2017 v 10:10
.. tak jsem si teprve naplno uvědomila, že Vánoce jsou definitivně za námi. A to jsem pořád ještě v tom moodu koled, pohádek a jídla. Nezabránila mi v tom ani studená sprcha v podobě školy a všech těch podělaných testů a zkoušení. No fajn.. podělala jsem jenom biologii.. zbytek se celkem povedl. A známku z francouzštiny ještě nemám. To bude teprve bomba. No .. o tom jsem mluvit nechtěla.

 
 

Reklama