Galerie

Have a nice screaming!

12. července 2017 v 19:54
Ahoj!
Jak jsem již v minulém článku avizovala, byli jsme s rodiči v Řecku. Konkrétně na ostrově Rhodos v letovisku Faliraki a můžu vám říct že takové vedro jsem nikdy nezažila. Víte, já mám teplo ráda. Hodně ráda. Ale když je 40 stupňů ve stínu a asi tak 80 na sluníčku, nelze se nikam ukrýt, voda v bazénu už je od toho taky ohřátá a v moři to není o moc lepší.. to už teda není nic pro mě. Nebudu si tady ale stěžovat, jela jsem tam za teplem. Půjdeme radši na fotky!

Fotoreport ze Skotska!

21. září 2016 v 15:48

Vypekla jsem se na vás, což? Vrátila jsem se už před týdnem, a pořád nic. Vím, vím. Návrat do "pracovního" procesu neproběhl tak hladce jak jsem si představovala. Ale už jsem zpět v plné polní a přináším fotodokumentaci našeho "putování" po Skotsku. Tak doufám že se vám fotky budou alespoň trochu líbit :) Připomínám, že jsou všechny focené mnou (nebo jiným členem mé rodiny), tudíž na ně platí zákaz kopírování!

Řím - video

22. července 2015 v 22:22

Tenhle obrázek jste tu dlouho neviděli, což?! :D
Je to tady, dlouho očekávaný sestřih všech videí z našeho tripu, na kterém jsme s kamarádkami pracovaly až do noci (vlastně spíš do rána).

Řím

2. července 2015 v 20:54

Tak jo.. asi už je to nemožný, ale zase jsem byla v cizích krajinách.. :D Přísahám! Letos už to bylo naposled (vlastně.. možná ještě na podzim pojedeme do Paříže.. ale.. pro tentokrát JE TO NAPOSLED!)
S částí svojí pomalu se rozloučené a technicky rozpadnuté třídy plné lidí co se těší na gymply, střední školy a jiná nápravná zařízení vyššího stupně, jsme se sešli v sobotu hned po vysvědšení a razili na několikadenní výlet do italského hlavního města - Říma. Naše skupinka se skládala ze 7mi pubertálních holek, jednoho 16ti letého kuřáka, třídní učitelky, jakési další učitelky, její matky, řidiče s hlasem ironmana (doopravdy!) a jeho manželky, která neumí chodit. Vyhlídky vcelku růžové, co říkáte? :) Po cestě jsme se všichni společně pustili do řešení záludné hry Pixwords, kterou nám zajistili hned 2 mobily a na dalších dvou mobilech se pařilo AA - jakási made-in-china pětikorunová hra, která vás prostě chytne.. obzvláště pak naší třídní.. Zbytek osazenstva spal na zemi v uličce nebo hlavou dolů - prostě klasická autobusová noc. Zastavovali jsme pak na těch nejnechutnějších místech naší planetky, kde toaleťák neexistuje, dveře taky ne a tekoucí voda je přímo zázrak!

Anglie 2015

17. května 2015 v 14:30

Ahoj! :)
Asi jste si toho ani nevšimli, ale právě jsem se po 8mi dnech vrátila z Anglie. :) Školní exkurze. Bydleli jsme jak jinak než u rodin v menším přímořském městečku Torqay (čti: Torký). Počasí nám přálo, pršelo snad jediný den a to jenom dopoledne. Samozřejmě jsme se neflákali - denně jsme navštěvovali školu a to školu anglickou. Musím říct že i náš nejlepší učitel na škole se nikdy nevyrovná fajnovosti místních učitelů, kteří si ze sebe klidně udělají srandu a nepožadují jenom mlčet a sedět. Sakra lidi! Takovou školu bych brala! :D
Ale dál. Naší rodinku tvořilo celkem 5 lidí (Tracey, Craig, 16ti letej syn, 11ti letej syn a 7mi letej syn) a pes, jehož jméno znělo zhruba Jack - ale nejsme si jisti :D Rodinka byla fajn, pěknej domeček a my měly i docela velkej pokoj. Jídlo poživatelný (i když ty hory vařený zeleniny bych si asi i odpustila) jinak všechno naprosto super.
Ohledně míst kde jsme byli - tak samozřejmě Torqay, Aqarium a maják v Plymouth, malé městečko Dartmuth (lodí), Tintagel - pozůstatky Artušovo hradu a jeskyně kouzelníka Merlina a poslední den Londýn.
Předem upozorňuji, že fotky jsou foceny mobilem - tudíž to asi nebude 100% kvalita.. :) Mě to ale stačí! :)
Enjoy! :)

Zoo plzeň :)

11. května 2014 v 9:40

Ahojte. Včera jsme s rodinou podnikli výlet do Plzeňské zoo. A to jsem si nenechala ujít, takže vybírám pár povedenějších snímků. Jen je možná třeba podotknout, že jsou bez výraznějších úprav a focené obyčejným foťákem. Přesněji Nicon Coolpix L820 :)) Jo a ještě něco: nejsem žádný fotograf. A termíny jako přepal, nedoostření nebo clona, jsou pro mě naprosto cizí! :)

Videa :)

9. května 2014 v 12:25
Ahojte.. Rozhodla jsem se přidat všechna dosavadní videa :) Teda.. většinu z nich. Zkrátka ty videa na který jsem pyšná ze kterých mámn radost :) Jsou z mojeho YT, takžek dyžtak nějak můžete odebírat (pokud vás to zajmá) :))
 
 

Reklama