Ostatní

Virtuální nákupní maniačka.

8. září 2018 v 10:10
Ahoj.
Vítám vás dneska u trochu speciálního článku, který se bude týkat módy. A navíc spolupracuji s e-shopem Manzara.cz, což je samo o sobě dost speciální. Už jednou jsem tady něco o módě psala a dostalo se mi zpětné vazby, že bych toho měla psát víc. Tak jsem tady, po více než roce, a můžu říct že se celkem těším, protože mě to i minule dost bavilo. Dneska to navíc bude taková menší challenge.

Nákuk do šatníku

7. srpna 2017 v 11:11

Ahoj! Vítejte u článku, kde si zahraju na takovou tu velkou fashion blogerku, která vždycky ví co si vzít na sebe, má cit pro barvy, její outfity jsou naprosto dokonalý a legendární a tak všechno. A teď reálně - vítejte u článku, který pro mě není úplně typický ale chtěla bych vám představit část mého šatníku. Co ráda nosím a s čím. Nemyslím že by vás to mohlo nějak zajímat, ale mě to bude bavit. A o to jde!

Byla jsem líná chodit do skříně (ehem.. teda vlastně na takový ten věšák s kolečkama, protože většina mého oblečení je na něm - mám ho ráda. Vypadá rustikálně!) a tak jsem prostě prohledala net a našla věci které jsou velice podobné a v některých případech dokonce i úplně stejné jako ty co mám doma a pak jsem to skládala do obrázků! Tak třeba vás to bude bavit stejně jako mě! :)
 
 

Reklama