Tagy

Jeden rok, jeden měsíc a pár dní.

12. dubna 2018 v 12:12

Dneska je to rok, jeden měsíc a několik dní, co jsem se rozhodla stát součástí 101 things in 1001 days a tak jsem si říkala, že by nebylo na škodu udělat takové malé shrnutí cílů, které se mi povedli vyplnit a jak pokračuji co se těch dlouhodobějších týče. Poslední článek, který se týkal mých pokroků vyšel minulý Květen a od té doby se mi povedlo hned několik pokroků. Jo.. musím se pochválit. Proto předpkládám že tohle bude hodně dlouhé a pro vás možná hodně nezáživné. Prostě si třeba jen vyberte body které by vás mohli zajímat.. bude to tak lepší pro všechny.

10 random otázek pro Andey

4. září 2017 v 14:14

Ahoj.
Nevím jestli víte, ale já a Andey z blogu lifeis-beautiful.blog.cz jsme spolužačky a doufám si říci že i kamarádky. A když už byli ty prázdniny, řekly jsme si že bychom mohly spolu něco napsat. A protože nás nenapadlo nic lepšího, než takové velice random "interview"tak to nakonec dopadlo následovně.

Food tag

20. července 2017 v 9:09


Hrozně dlouho jsem přemýšlela (a hledala) jaký tag, jestli vůbec nějaký, se tady ještě neobjevil. A našla jsem Food tag. Tedy tag o jídle. A protože mám jídlo opravdu ráda, tak jsem se rozhodla ho vyplnit. Navíc jsem velice aktivní a baví mě tagy vyplňovat, nějak jsem to namixovala a dala hned 30 otázek! Takže ještě více chutí a ještě více slin na klávesnici nás všech. Naštěstí jsem před chvílí jedla..
Pokud máte hlad.. nečtěte dál! A pokud ho nemáte, je tady docela velká šance že brzo mít budete.

Weird tag

22. února 2017 v 18:16


Protože jsem v autorské tísni a časovém skluzu, rozhodla jsem se pro vydání dalšího TAGu. Nečekejte proto nic moc intelektuálního. Tenhle tag jsem měla už hodně dlouho v rozepsaných. Je to Weird Tag, tedy tag o divných věcech. Tak si to užijte a napište mi i nějaké své divnosti!

Deset knižních dní

22. října 2016 v 16:55

Rozhodla jsem se, protože teď nemám tolik času kolik bych chtěla, a taky protože nechci na blog úplně zanevřít, že začnu psát takový dlouhodobější tag. Přesněji Deset knižních dní. Narazila jsem na něj u Silmarilli, ale autorkou je Vysvobozená.
Na tomhle, dá se říct tagu, se mi líbí hlavně ty otázky. Jsou originální, ale neřekla bych že nějak extrémně těžké na odpověď. I když teda nevím.. u některých se asi budu muset zamyslet. A taky se u každého dotázaného musí odpovědi zaručeně lišit. Opravdu se na to těším.. také by to bylo fajn poprvé nějakou takovouhle dlouhodobější věc dokončit. Tak snad se mi to povede.

Sweater Weather Tag

16. října 2016 v 14:18

Ahoj! Zase na blog pěkně kašlu, co? Nebojte, mě to taky hrozně štve. Horko těžko sháním čas na jiné věci a blog jde prostě často stranou. Navíc nějak nemám co psát, ne a ne se donutit k nějakému hlubšímu článku. A tak jsem tady s tagem Sweater weather, do kterého mne uvrtala Natalie. Tímto jí děkuji.

To nebo to.

23. srpna 2016 v 18:36

Dneska jsem si pro vás připravila první z již zmiňovaných tagů a to TAG To nebo to. Tak doufám že se zase něco nového dozvíte, že budete alespoň s něčím souhlasit a že vás to bude bavit!

Otázek byla opravdu horda, ani jsem je nepočítala, každopádně se vůbec nebudu divit, když vás nebude bavit to číst. No nikdo vás nenutí. A mě hrozně bavilo ten TAG vyplňovat. Tak pevný nervy.

Filmový tag

22. července 2016 v 13:47


Ahoj!
Hrozně dlouho jsem přemýšlela o čem budu psát a napadlo mě zařadit nějaký tag. Vzhledem k tomu, že tagy na mojí osobu, na hudbu, na knížky, na zvířata i na kamarády jsem už psala, rozhodla jsem se sestavit vlastní.. a to o filmech.
Tak doufám že se o mne zase něco nového dozvíte.

Song tag - *Mushroom*

4. srpna 2015 v 10:53

Čauky. :)
Ani nevím, kde jsem tenhle tag vzala, ale hledala jsem něco, co bych měla napsat. Bylo mi doporučeno nějaký tag najít (díky Rasty) a tak jsem hledala něco, co bych mohla vyplnit.. :D Našla jsem tenhle v překladu ''písničkový tag''. Navíc se něco dozvíte o tom, co poslouchám a co mám a nemám ráda.. Tak hurá do toho!

Book tag - *Mushroom*

4. května 2015 v 18:33


Ahoj.. Chtěla bycvh Vás přivítat u prvního oficiálního článku mého .. 'znovunávratu' po vážně dlouhé době. A na co se těšíte? :) Asi Vás moc nepřekvapím -zkazil mi to nadpis- a čeká Vás BOOK TAG. Teda knižní tag. :)
Původní zdroj není můj.. ale moc se mi TAG líbil.. tak jsem si řekla, že se zapojím! :D

 
 

Reklama