Téma týdne

-Píšu ti-

11. června 2014 v 17:55
Takže :DD Nevim kde bych začala..je pravda že lidi si myslí,že jsme zkažená generace,ale to se přece jenom říkalo už o dost dřív před náma :D Prostě..doba jde dál a technologie se vylepšujou víc a víc..žádnou vědu bych v tom nehledala.Hodně lidí má facebook proto,aby se nějakým způsobem "dorozuměli" se svýma kamarádama.Třeba já (y) já prostě nemam moc času a tak si PÍŠU s Ádou :D Prostě doba je taková..na nic neni skoro žádnej čas a tak to prostě (u většiny) je.Málo lidí na sebe bude zvonit před barákem,s tím že chtěj třeba ven a budou riskovat to,že nikdo neni doma.Je pohodlnější bejt prostě doma a domluvit se přes SMS nebo Facebook :D ..Sad,but true.. Myslim že psaní je v tutý době užitečná věc..pro každýho :) Další stránka...taková ta chvílema smutná - jak moc dokáže každýho naštvat když mu někdo neodepisuje,nebo se ho snaží ignorovat :D Mě nehorázně! Taky má každej člověk minimálně 3 přátele který píšou jen když něco potřebujou atd. atd.Těmhle lidem bych blokla přístup k internetu :DD a to je k tomuhle asi všechno (y)
#Beny#
Tady jsem si dovolila dát takovou malou kulturní vsuvku :DDD S Ádou to říkáme pořád aneb Sláža při TWD - Tomu ver!

TT - Styl

9. května 2014 v 20:26
.. Lidi,promiňte,ale nějak se nám ten článek smazal,což nás moc nepotěšilo,tak ho zveřejňujeme znovu ;) ..

Uíí :D Naše 1.téma týdne..styl..co k tomu asi tak říct..styl je spíše věc celebrit,ale tak proč jim to vyčítat..mají peníze,můžou si dovolit vlastního stylistu a po většinu svého času jsou ostře sledovaní bulvárem..tím chci poukázat na to že normální člověk asi nebude mít prostředky na to,kupovat si každý týden nové oblečení,podle toho jak se nějaký plešatý stylista z časopisu vyspal ;) Pro normální lidi je pojem "styl" výraz pro oblečení ve kterém se cítí dobře.Nemusí to být vrcholy měsíčních trendů,ale myslím že by to mělo zahrnovat ten pocit "cítit se dobře",aniž by jste si dělali hlavu ze svého okolí.Lidi kteří se oblíkají podle toho aby se více líbili ostatním než sobě to podle mě nemají v hlavě v pořádku.Tím ale nechci nějak hatovat a podněcovat myšlenku toho že do školy chodim v pytli od brambor :DD Jasně že ne ;) Ale to jak se oblíkám,v podstatě reprezentuje MĚ.
So this is my feeling about this..
#Beny#


Takže.. abych se taky vyjádřila. Co pro mě znamená styl? Znamená to pro mě hlavně oblečení, barvy, modely, taky modelky a nebo lidi co musí za každou cenu vypadat dobře, ale občas působěj spíš jako strašidla. Styl je něco, podle čeho se všichni snaží oblíkat. Styl určují barvy nebo střihy ale přestává se myslet na pohodlí a na účel. Zkrátka.. stylově i na pole. řekla bych. Kvůli stylu si lidé začali barvit vlasy, kvůli stylu jsou modelky tak vychrtlé a umírají na podviživení. Tedy, neříkám že za to může styl, ale rozhodně za to mohou návrháři a stylisté, kteří se nás snaží navlíkat do modelů užších a užších. V dnešní době platí, že mít styl je být oblíbený. Copak je to tak důležité? To že se někdo oblíká do moderního oblečení, přeci neznamená, že je dobrý člověk. Víte, můj názor je prachobyčejný, styl je na nic. Kazí nás i naše mozky, náš pohled na svět, naše všechno. Dnešní lidé jsou ochotni vložit všechny svoje peníze do stylového oblečení namísto aby je vložili do něčeho užitečného. Na co jsou nám pak plné skříně? Maximálně na dobrý pocit z toho, že jsem stylový.
A proto.. prosím vás, lidi kteří se snažíte být stylový. Nechte toho. Na někoho to možná dojem udělá, ale.. falešní přátelé? Really? Opravdu to chcete? Já myslim že tohle nechce nikdo z nás. Nebo alespoň většina.. doufám v to.
Můj názor je takový, že každý z nás, má nějaký ten svůj osobitý styl. Někdo nosí legíny, někdo džíny jiný sukně. Je to přece úplně jedno. Každý ať nosí co je mu milé a co je mu pohodlné. například Můj styl jsou obyčejné džíny a tričko s nějakým velikým nápisem, či obrázkem. Není to moderní, asi to není ani stylové. Ale je to můj osobní styl a jsem to já. Takže nechť si každý vytvoří ten svůj styl, nekoukejme na to ''co se letos nosí'' ale choďme si v čem je nám to milé ;)
○ *Mushroom* ○

 
 

Reklama