Thoughts

Historie jedné píšící houby

26. května 2017 v 11:11

Ahoj. Ani nevím proč a nebo jak, ale napadlo mě sepsat něco jako takovou svojí blogovací kroniku (?). Zkrátka co si pamatuji z dob minulých a jak jsem se k blogu vlastně dostala. Myslím že by to mohlo být zajímavé.. a nebo taky možná ne. Uvidíme.

Jsem spokojená cibule

12. května 2017 v 10:10
Ahoj.
Vítejte u dalšího kecacího článku o mně a o tom, jak jsem hrozně divná a jiná. Tentokráte jsem se zamyslela nad svým chováním před lidmi a na tom, že jsem si vymyslela vlastní způsob jak "zamaskovat" svojí antisocialitu a všechny ty věci které zamaslovat chci. Dokonce jsem si svou metodu i pojmenovala. Cibule.

Cesta do školy

14. března 2017 v 7:07

Doléhá na mě časová tíže a fyzické vyčerpání a proto jsem se rozhodla uveřejnit některé ze svých slohových prací ze školy. Tohle je líčení na téma "Cesta do školy".
Ráda bych vás předem upozornila, že je to vysoce ironické a vůbec to neberte vážně. I když jakože.. klidně berte.. protože tak se opravdu cítím. Také jsou tam nějaké faktické nepřesnosti a podobně, protože jsem to musela hrozně moc zkracovat aby učitelka neměla nějaké narážky na přílišnou délku. Také jsem si celkem jista, že ne každý má rád tento styl "humoru" takže je to určené opravdu jen pro ty kteří ironii a sarkazmus chápou. Díky!

Kusovky ...

13. února 2017 v 17:38


... aneb jak jsem zase nepochopila nějaký trend.

Nevím jestli jste si toho také všimli, ale poslední dobou vídám více a více "článků" jménem Kusovka. A tak jsem se jala zjistit, co to vlastně je a jaký to má význam. A hned na start bych ráda podotkla, že ten význam jsem nenašla..

Jsem flegmatik a je mi to jedno

26. ledna 2017 v 14:42

Všimli jste si někdy, že o flegmaticích skoro nikdo nepíše? Všude samý introvert, což se samozřejmě nevylučuje, ale flegamtismus je podle mě docela zajímavý.

Věci bez kterých se neobejdu.

7. ledna 2017 v 20:11


Bez čeho se neobjedu? Zapeklitá otázka. Jsem zhýčkaná elektronickou dobou a nebo mi stačí jenom málo? Rozhodla jsem se to prozkoumat a sestavila jsem tenhle menší seznam věcí mé každodenní potřeby. Samozřejmě jsem nepočítala věci jako jídlo, elektrika, dopravní prostředky nebo wc. A také jsem se zaměřila na materiální část věci.
Nemyslím si, že bych bez těch věcí nepřežila.. protože bych dost jistě přežila, jen by to nebylo takové. Zkrátka je to takový list mých oblíbených věcí a věcí které používám každý den.

"Nový rok všechno změní"

31. prosince 2016 v 11:11

Nový rok
Co je pro mě Silvestr? Něco pěkného, špatného, začátek.. nebo snad konec?! asi vás zklamu. Můj názor je naprosto neutrální. Silvestra neslavím a nechápu jeho význam. krom toho.. že začíná nový rok. Myslím že lidi, co čekají nějaký zázrak jsou trochu mimo mísu.
Šak co se stane? Přepíše se 6 na 7, pozmění se pár jízdních řádů, schválí nějakej novej zákon, shrne se uplinulej rok a můžeme jít směle spát za zvuku rachejtlí, který jedou nepřetržitě od 25. prosince, abychom se vzbudili do dne který je zvláštní jenom svým číslem - často také bolestí hlavy či tím, že se nejde do školy a práce, protože je státní svátek. Jinak.. úplně normální den!

Best of 2016

26. prosince 2016 v 10:31

Ahoj.
Vím, že jsem se teď poměrně dlouho odmlčela a omlouvám se ale nebyl čas, nálada.. a hlavaně byli Vánoce! A to je čas bez počítačů a celkově elektroniky, takže jsem se i já rozhodla je letos oslavit v klidu a "offline".. No a protože bude brzy nový rok a já tu letos byla opravdu sporadicky, rohodla jsem se sepsat jakésy Best of tohoto roku. Seřadila jsem to naprosto random, jak mne jednotlivé věci napadali.. vůbec v tom nehledejte nějaké posloupnosti.. Tak jdeme na to!! :)

Asi nejsem dost zajímavá..

28. listopadu 2016 v 18:55

Asi jste si všimli, co teď na blogu letí. Co se čte a co lidi zajímá. O čem každý píše. Co se komu stalo, co kdo viděl. Zážitky z časů minulých i přítomných, příběhy dramatické možná až hororové. Ale víte co? Mě se prostě nic takového neděje. Nevím.. asi prostě nejsem pro blogování dost zajímavá. Nepotkávám vrahy, nikdo mě neznásilnil, nikdo mě neopustil, moje rodina je úplná a normální a můj život poměrně spokojený. Nebudu tady psát že mám dokonalý život - nemám.. a docela by mě zajímalo jestli někdo ano - ale minimálně se cítím spokojeně a šťastně.

Staré blogové časy.

6. září 2016 v 20:20

Vzpomněla jsem si nedávno na své staré blogerské časy. Na věci co tou dobou frčeli a teď už jsou.. prostě pryč. Nevím jak dlouho blogujete vy, ale já začala někdy kolem roku 2010 nebo 11. Blog byla tenkrát hrozná novinka, všichni to brali jako "vlastní internetový stránky".
 
 

Reklama