Volná grafika

Léto │ volný design

19. dubna 2018 v 6:06

Poslední dobou mě to grafičení nějak baví. A koukám že používám hrozně moc světlé barvy. Narozdíl od minule je jich ale tady ale víc, a to mě těší. Jinak je to zase můj klasicky jednoduchý styl, pár obrázků a tentokrát jsem se úplně zdržela písma, takže je tam jen název blogu.

Welcome to my kingdom │ volný design

7. dubna 2018 v 19:15

Je to vážně dlouho, co jsem nepřidala žádnou novou grafiku a zrovna nedávno jsem zase tvořila. Tentokrát jde o design bez zápatí a obrázek je jen v menu - poslední dobou se mi tenhle styl celkem líbí i když mě samotné se to na blog úplně nehodí. Nevím proč.. asi s tím prostě neumím fungovat.

Sherlock Holmes - volný design

4. srpna 2017 v 15:15

Nevím jak vy, ale já o prázdninách hodně grafičím. Dělám designy, experimentuji a kdovíco. A také koukám na seriály. A tak vznikl tento seriálový design, ve kterém jsem experimentovala víc než dost.

Dva květinové designy

20. dubna 2017 v 11:11
Říkala jsem si, že tady dlouho nebylo nic z grafiky. Navíc byli Velikonoce a já měla 5 dní volna, tudíž jsem se zmohla a tvořila. Za zvuků nového alba Pentatonix .. který je naprosto super! nemyslíte? .. mi pod rukama vznikli hned dva designy s motivem květin. Ovšem každý je trochu jiný. Jeden je dokonce i růžový, což je pro mě dosti nezvyklá barva.. růžovou totiž příliš neobdivuji.

Country - volný design

3. srpna 2016 v 12:12

Tohle je jeden z takových pro mne ne úplně typických věcí. Já, co se stylu grafiky, oblékání i třeba nábytku týče nejsen zastáncem starých, původních a takových těch "vesnických" věcí. Nemám moc ráda dřevo, květiny, listí,.. ani takové ty přírodní barvy a spíš jsem na moderno. Bílé, hladké povrchy, geometrické vzory. Ale tady jsem se rozhodla udělat něco.. no.. country. Je to styl designu pro nějaký blog, jehož autor/ka je mým přesným opakem. Ale přesto se mi to líbí. Já jsem na tyhle věci hrozně zvláštní.. mě se to líbí, ráda se na to dívám, ale nechtěla bych to sama mít. Ať už doma, nebo tady na blogu.

Coffee - volný design

27. července 2016 v 12:12
Další z takových.. staronových nalezenců. V tomhle jsem vyměnila obrázek, ale jinak jsem ho nechala.. Je to takový decentnější, světlý design. Navíc je zde i lištička pro nějaké poslání, motto (?),... něco :)

The Walking dead - volný design

20. července 2016 v 13:27
Tenhle design jsem našla po delší době ve složce. A hrozně se mi líbí. Jsou na něm moji nejoblíbenější lidi ze seriálu The Walking Dead. Teda Glenn, Rick a Daryl. Je to design jednoduchý, bez nápisů a zbytečností, ale nezdá se mi prázdný nebo nějak.. nezajímavý :)

Buttonky

6. srpna 2015 v 15:52
Čáu! :)
Tak jsem se včera a dneska úplně nehorázně nudila a za zvuků nějakých pofidérních YouTube mixů jsem tvořila buttonky. :D Nevím proč a nevím na co, každopádně vám je sem přidám, protože stejně nemám co psát ;) :D

Pesimistický design - volná grafika

15. července 2015 v 13:07
AHOJ! :)
Dneska jsem si pro vás připravila volný design (asi po čtvrt století! jéj). Téma v podstatě není, ale ten design se mi zdá hrozně pesimistický - jako na nějakej autorskej blog začínajícího emaře (y) :D Ale ne.. :) Je smutný, šedivo-modrý, tvořený trojúhelníky a jedním obrázkem ztraceného člověka na vlakovém nádraží. Myslím že je pěkný, jenom se mi na tenhle blog moc nehodí. A to už jenom pro to, že náš blog je spíš vtipný, než smutný.. Ale.. doufám že někdo pro něj najde pochopení! :) Jinak.. tvořený zhruba hodinu (možná míň..) nic složitého. :)

Buttony aneb úklid složek #2

9. října 2014 v 17:52
Ahój! :D
Nevim jestli to o mě víte.. ale v mém počítači se nacházejí dva místní disky a v každém z nich je asi tuna složek. Pro upřesnění.. Jedno jádro mám ze starého počítače, nachází se tam 58,6 GB (62 937 493 360 bajtů) obrázků a různých grafických patvorů, nastřádaních do zhruba 60ti složek za minimálně 4 roky. A pak mám nové jádro, teda z nového počítače. Tam je dalších 4,88 GB (5 242 776 031 bajtů), nastřádaných za prázdniny.. :D A možná neuvěřitelné se teda bude zdát, že jsem procházela všechny ty složky a hledala svoje starší grafické počiny, aby konečně uviděli světlo světa.
Toto je druhý díl, zaměřený na buttonky, diplomky, obrázky různě spojené a 'ozdobené'.. v dalších dílech můžete očekávat různé avatary, oddělovače,.. :) Zkrátka.. postupně vám představím to, co mě baví a čemu se ráda věnuji :)
O5 jsem vybrala jen zlomek.. :)
 
 

Reklama